KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12769428
nr 1276 9428
Gunnar Valentin
(f. 1944), Sverige
Oljemålning, Marin. Signerad G Valentin. Olja på duk, 59x88 cm
Gunnar Valentin, svensk bildkonstnär född 1944.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 23 september 2019
kl 18:50:11
23/9 15:14:55